A weboldal működéséhez kérjük engedélyezze a javascriptet
Toggle navigation
DarkTiming
Főoldal
Versenynaptár
Szolgáltatások
Árajánlat
Eredmények
Galéria
Magunkról
Versenyek
2023
V. Fehér Enikő és Vörös Balázs Emlékverseny
V. Fehér Enikő és Vörös Balázs Emlékverseny
Futamok
Jelentkezők: 212
Indulók: 182
Teljesítők: 182
: 105
: 76
: 1
Futam:
Kérem válasszon egy futamot.
1.36 km - Gyerekverseny
2.72 km - Gyerekverseny
4.08 km - Gyerekverseny
5.44 km - Gyerekverseny
42.2 km marathon
50 km
100 km
1 órás
3 órás
6 órás
9 órás
12 órás váltó
12 órás Nyílt verseny
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
Futam
Dobogó
Megtett körök száma / Idő
1.36 km - Gyerekverseny
Férfi
CZIPA László
00:05:27
POZDERKA Dávid
00:05:28
TASNÁDI Hunor
00:08:56
Nő
PALLAGA Szabina
00:06:13
KOLUMBÁN Dóra
00:06:49
MAJOROS Dalma
00:07:27
2.72 km - Gyerekverseny
Férfi
VASS Márton
00:14:39
MAJOROS Soma
00:15:50
Nő
PALLAGA Bernadett
00:12:44
ILLÉS Luca
00:13:45
CZIPA Léna
00:13:48
4.08 km - Gyerekverseny
Férfi
ZILIZI Ákos
00:17:54
DARADICS Botond
00:19:26
SERES Gellért
00:19:52
Nő
KOLUMBÁN Zsófia
00:21:51
5.44 km - Gyerekverseny
Férfi
GNANDT Vilmos
00:24:25
BODÓ Benedek
00:27:47
ILLÉS Zsombor
00:31:37
42.2 km marathon
Férfi
KŐVÁGÓ Gergely
03:57:48
DARÁNYI János
03:57:53
CZIPA Szilárd
04:18:54
Nő
KIS-KOVÁCS Olga
04:22:15
50 km
Férfi
CZUNYI Károly
03:52:00
MAJDANICS Antal
04:13:54
IGNÉCZI István
04:31:43
Nő
KERTÉSZ Nóra
04:50:59
HAJNALNÉ FILIPICH Adrienn
04:58:54
KREMPF Réka
05:00:50
100 km
Férfi
SÁNTA Norbert
08:53:28
VRANIC Valentin
09:08:41
1 órás
Férfi
REISCH József
10 kör
DARADICS Zoltán
9 kör
TATAI László
8 kör
Nő
NÉMETH Andrea
8 kör
TRANGERNÉ SZEKERES Renáta
8 kör
KORPÁS Rita
8 kör
3 órás
Férfi
VÁRKONYI Csaba
28 kör
TARR Péter Sándor
27 kör
KOMÁR Csaba
26 kör
Nő
SCHURMANN Szilvia
27 kör
GYÖNGYÖS Hajnalka
25 kör
KOLESZÁRIKNÉ NÉMETH Beáta
24 kör
6 órás
Férfi
DARVAS-TANÁCS Erik
53 kör
TÓTH Zoltán
52 kör
UNGVARI Gabriel
51 kör
Nő
SZÖLLŐSY-JÓNÁS Edina
47 kör
CSUPOR Krisztina
47 kör
KOVÁCSNÉ TÓTH Judit
47 kör
9 órás
Férfi
CSÍK Tamás
70 kör
NÉMETH-DÖLTL György
58 kör
BARS Tamás
52 kör
Nő
BENEDEK-PETŐ Viktória
49 kör
12 órás váltó
Férfi
KENJEDNEKIBÁTTYA
120 kör
Nő
BOLOND SZŐKÉK
104 kör
PELSO DUÓ
99 kör
A BARNA ÉS A BARNA
88 kör
Mixed
RÉKA & LENCI
91 kör
12 órás Nyílt verseny
Férfi
GURISATTI Gábor
91 kör
GÁLIK Ervin
87 kör
NAGYKÉRI György
86 kör
Nő
VALKAI Eszter
93 kör
BOROS Linda
84 kör
POLGÁRDI Réka
70 kör
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
Férfi
BEDA Szabolcs
106 kör
BENKE György
96 kör
KISS László
89 kör
Nő
KÁDÁR Kitti
93 kör
MAKAI Viktória
89 kör
HUGYECZ Edina
83 kör
Letölthető eredmények
1.36 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
2.72 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
4.08 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
5.44 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
42.2 km marathon
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
50 km
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
100 km
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
1 órás
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
3 órás
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
6 órás
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
9 órás
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
12 órás váltó
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
12 órás Nyílt verseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
DarkTiming