A weboldal működéséhez kérjük engedélyezze a javascriptet
Toggle navigation
DarkTiming
Főoldal
Versenynaptár
Szolgáltatások
Árajánlat
Eredmények
Galéria
Magunkról
Versenyek
2022
IV. Fehér Enikő és Vörös Balázs Emlékverseny
IV. Fehér Enikő és Vörös Balázs Emlékverseny
Futamok
Jelentkezők: 203
Indulók: 168
Teljesítők: 162
: 105
: 53
: 4
Futam:
Kérem válasszon egy futamot.
1.36 km - Gyerekverseny
2.72 km - Gyerekverseny
4.08 km - Gyerekverseny
10.88 km
21.1 km félmaraton
42.2 km marathon
50 km
50 mérföld
100 km
6 órás
6 órás váltó
12 órás Nyílt verseny
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
Futam
Dobogó
Megtett körök száma / Idő
1.36 km - Gyerekverseny
Férfi
FÖDŐ Zétény
00:05:33.4
ZILIZI Ákos
00:05:52.6
SERES Gellért
00:06:19.9
Nő
KOLUMBÁN Zsófia
00:06:34.6
KECSKÉS Zoé Zsófia
00:06:34.9
KOLUMBÁN Dóra
00:07:12.9
2.72 km - Gyerekverseny
Férfi
BODÓ Benedek
00:12:46
MÁTYÁSI László
00:12:57
KOLUMBÁN Dániel
00:13:27
Nő
IVÁNKA Petra
00:13:12
4.08 km - Gyerekverseny
Férfi
KÁRÁSZ András
00:17:38
Nő
BALOGH Noémi
00:23:00
10.88 km
Férfi
KUNCZ Gábor
00:42:21
KASZANYI Zoltán
01:00:39
BODÓ Gábor
01:18:15
Nő
KASZANYI Barbara
00:57:57
TÍMÁR Éva
01:04:58
MAJOROSNÉ M. Lilla
01:11:36
21.1 km félmaraton
Férfi
BENCZE Dániel
01:26:38
JAKAB Gábor
01:32:05
TATAI László
01:44:49
Nő
MÁTÉ Mónika
01:51:28
KISSNÉ ORSZÁG Dóra
02:07:44
42.2 km marathon
Férfi
CUDIN Ivan
03:14:34
KEREKES Ferenc
03:22:38
BOTKA Tibor
03:36:46
Nő
NYIKOS Viktória
02:59:00
VÁSÁRHELYI Éva
03:58:47
50 km
Férfi
HIPSZKI János
03:44:31
SZÉKELY Loránd
04:08:36
MAJDANICS Antal
04:25:06
Nő
KOLESZÁRIKNÉ NÉMETH Beáta
04:28:22
SZELEI DR Nóra
04:51:52
MOLNÁRNÉ MAGÓCS Noémi
04:51:59
50 mérföld
Férfi
HORVÁTH Zoltán
06:32:29
RÁBA Imre
07:34:25
SZŐKE Csaba
08:23:42
Nő
KORMOS Katalin
08:26:31
LAK Tünde
10:03:20
100 km
Férfi
SZABÓ Gábor
07:52:20
CSERPÁK Tamás
08:31:11
SÁNTA Norbert
08:48:48
Nő
CSÁKI Enikő
08:23:08
TERENYI Edit
09:43:42
NYÉKI-FAZEKAS Kata
10:36:09
6 órás
Férfi
CSÍK Tamás
52 kör
BARTHA Bálint
50 kör
KOVÁCS Máriusz
50 kör
Nő
VEITH Pamela
49 kör
ARANY Enikő
48 kör
KREMPF Réka
44 kör
6 órás váltó
Férfi
OLD BOYS
53 kör
CSAK KÖNNYEN, JÓLESŐEN
53 kör
Nő
MARTONI CSILLÁMPÓNIK
38 kör
Mixed
DXN ACTIVE LIFE
46 kör
ZUBA TEAM
46 kör
A LEGJOBBAC
44 kör
12 órás Nyílt verseny
Férfi
KISS Tibor
93 kör
GÁLIK Ervin
88 kör
BOGÁR János
82 kör
Nő
BEREZNOWSKA Patrycja
97 kör
KÁDÁR Kitti
93 kör
HUGYECZ Edina
74 kör
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
Férfi
BEDA Szabolcs
109 kör
MÁTYÁS Bence
95 kör
MÉSZÁROS Roland
90 kör
Nő
IGNÁCZ Marietta
80 kör
UDVARI-TOTH Judit
77 kör
NAGY-VARGÁNÉ FAZEKAS Éva
70 kör
Letölthető eredmények
1.36 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
2.72 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
4.08 km - Gyerekverseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
10.88 km
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
21.1 km félmaraton
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
42.2 km marathon
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
nemenkénti eredménylista
50 km
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
50 mérföld
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
100 km
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
6 órás
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
6 órás váltó
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
12 órás Nyílt verseny
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
12 órás Ultrafutó Magyar Bajnokság
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
DarkTiming