A weboldal működéséhez kérjük engedélyezze a javascriptet
Toggle navigation
DarkTiming
Főoldal
Versenynaptár
Szolgáltatások
Árajánlat
Eredmények
Galéria
Magunkról
Versenyek
2021
Diákolimpia Hajdú-Bihar Megyei Mezei Futóbajnokság
Diákolimpia Hajdú-Bihar Megyei Mezei Futóbajnokság
Futamok
Jelentkezők: 586
Indulók: 386
Teljesítők: 386
: 209
: 177
Futam:
Kérem válasszon egy futamot.
I. Korcsoport Leány
I. Korcsoport Fiú
II. Korcsoport Leány
II. Korcsoport Fiú
III. Korcsoport Leány
III. Korcsoport Fiú
IV. Korcsoport Leány
IV. Korcsoport Fiú
V. Korcsoport Leány
V. Korcsoport Fiú
VI. Korcsoport Leány
VI. Korcsoport Fiú
Futam
Dobogó
Idő
I. Korcsoport Leány
Nő
TÓTH Szofi
00:01:52
ANTAL Csenge
00:01:53
TIMORI Nóra
00:01:54
I. Korcsoport Fiú
Férfi
SZŰCS Benedek
00:02:00
ANTAL Zétény
00:02:02
DEÁK Zalán
00:02:04
II. Korcsoport Leány
Nő
DAKU Regina
00:06:00
MÉSZÁROS Márta
00:06:15
PÉNZES Kinga
00:06:23
II. Korcsoport Fiú
Férfi
FEKETE Zalán
00:05:51
MOLNÁR Olivér
00:05:58
BAGDI Zoltán Kadosa
00:06:07
III. Korcsoport Leány
Nő
TÓTH Amina Zulejka
00:05:43
NAGY Kata Bianka
00:06:03
BÍRÓ Gitta
00:06:08
III. Korcsoport Fiú
Férfi
TOMKA Ézer
00:08:58
VARGA Zsolt
00:09:18
SZŰCS Gergely
00:09:21
IV. Korcsoport Leány
Nő
VAS Tímea
00:08:51
BALOGH Sára
00:09:20
EGRI Kincső
00:10:24
IV. Korcsoport Fiú
Férfi
SZILÁGYI Bálint Bendegúz
00:14:31
NYESTE Levente
00:15:03
ÚJFÖLDI Filip Joshua
00:15:33
V. Korcsoport Leány
Nő
HARTMAN Liliána
00:09:52
VÁLEK Zsófia
00:09:53
ABLONCZY Lili
00:11:10
V. Korcsoport Fiú
Férfi
DARÓCZI Tamás
00:18:11
RÉVÉSZ Máté
00:18:14
TOMKA István
00:18:19
VI. Korcsoport Leány
Nő
MEZEI Zsófia
00:10:26
CHROBÁK Lili
00:10:45
SCHMIEDT Lilla
00:11:28
VI. Korcsoport Fiú
Férfi
DARÓCZI Péter
00:18:02
BARDOCZ Hunor István
00:18:44
TOMKA Mózes
00:19:36
Letölthető eredmények
I. Korcsoport Leány
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
I. Korcsoport Fiú
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
II. Korcsoport Leány
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
II. Korcsoport Fiú
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
III. Korcsoport Leány
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
III. Korcsoport Fiú
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
IV. Korcsoport Leány
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
IV. Korcsoport Fiú
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
Egyéni eredménylista
V. Korcsoport Leány
Egyéni eredménylista
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
V. Korcsoport Fiú
Egyéni eredménylista
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
VI. Korcsoport Leány
Egyéni eredménylista
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
VI. Korcsoport Fiú
Egyéni eredménylista
Csapateredmények a 4 legjobb csapattaggal
DarkTiming