A weboldal működéséhez kérjük engedélyezze a javascriptet
Toggle navigation
DarkTiming
Főoldal
Versenynaptár
Szolgáltatások
Árajánlat
Eredmények
Galéria
Magunkról
Versenyek
2018
BBU Föld alatti futás
BBU Föld alatti futás
Futamok
Jelentkezők: 972
Indulók: 883
Teljesítők: 880
: 472
: 408
Futam:
Kérem válasszon egy futamot.
Alagút Kör
Alagút Minimaraton
Alagút Félmaraton
Alagút Félmaraton váltó
Ovis futam
Sulis futam
Családi futam
Futam
Dobogó
Idő
Alagút Kör
Férfi
KLIS Krisztián
00:15:28
BOUJNIAH Youssef
00:16:29
BAKONYI András
00:17:07
Nő
SASS Diána
00:19:05
MIHALUSZ Noémi
00:21:41
FORINTOS Anikó
00:22:15
Alagút Minimaraton
Férfi
TÓTH Ádám
00:24:48
SIPOS Tamás
00:30:35
DÉR Kadocsa
00:31:00
Nő
STAICU Simona
00:29:29
SZŰCS Beatrix
00:33:54
FORINTOS Anikó
00:34:10
Alagút Félmaraton
Férfi
PÁLMAI Gergő
01:21:06
NÁRAY Balázs
01:24:17
CSIKÓS Gergő
01:26:25
Nő
MAKOVICS Dóra
01:33:38
PÉTER Ágnes
01:47:10
NAGY Izabella
01:49:13
Alagút Félmaraton váltó
Férfi
RAPID
01:30:25
FŐMTERV RUNNING TEAM
01:37:14
FODROSHALAK
01:39:57
Nő
"KK KK"
02:04:38
RUNMATE
02:14:48
Ovis futam
Férfi
BRASSAI Hunor
00:00:52
SIMÁK Bence
00:00:53
HALÁSZ Márton László
00:00:57
Nő
KAKUCSKA Bettina
00:00:58
NAGY Dorottya Anna
00:01:01
GRÉCS Lara
00:01:03
Sulis futam
Férfi
DECZKI TÓTH Ádám
00:02:40
SZILASY Dávid
00:03:05
BALOGH-BALÁZSI Gergő Dániel
00:03:15
Nő
JUHÁSZ Janka
00:02:55
JUHÁSZ Dorottya
00:03:15
KONDÁR Liza Anna
00:03:19
Családi futam
Férfi
ROPILÁBAPA
00:02:59
SÜTŐ CSALÁD
00:03:38
SZUPER CSAPAT
00:03:47
Nő
FÜRGELÁB
00:03:22
HAJÓS
00:03:34
TIMI CSAPAT
00:03:57
Letölthető eredmények
Alagút Kör
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
Alagút Minimaraton
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
Alagút Félmaraton
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
kategóriánkénti eredménylista
Alagút Félmaraton váltó
abszolút eredménylista
nemenkénti eredménylista
Ovis futam
abszolút eredménylista
Sulis futam
abszolút eredménylista
Családi futam
abszolút eredménylista
DarkTiming